Nowoczesne panele ogrodzeniowe Przasnysz

Wybierając ogrodzenie panelowe inwestują Państwo w tanie, a jednocześnie proste w montażu rozwiązanie. Lekka konstrukcja jest przyjemna dla oka, zapewnia maksymalną prywatność, umożliwia wydzielenie terenu wokół domu jednorodzinnego, firmy czy instytucji publicznej. Duża dostępność rozmiarów sprawia, że nasze ogrodzenia wyróżniają się uniwersalnym zastosowaniem na niemal każdym terenie. Cienkie, stalowe pręty umożliwiają stworzenie konstrukcji estetycznej i nowoczesnej, czyli dokładnie takiej, jakiej oczekują współcześni inwestorzy. Cała konstrukcja jest zabezpieczona przed korozją ocynkowaniem ogniowym oraz malowaniem proszkowym. Można cieszyć się trwałym, fantastycznie wyglądającym ogrodzeniem przez długie lata, bez konieczności wykonywania odświeżenia czy prac konserwacyjnych. Takie panele ogrodzeniowe Przasnysz są marzeniem wielu, a my możemy je spełnić.

Ogrodzenia panelowe 5

Panele ogrodzeniowe Przasnysz – szeroki wybór rodzajów paneli

Decydując się na ogrodzenia panelowe Przasnysz mają Państwo do wyboru dwa rodzaje paneli: 2D i 3D, dostępnych w różnych konfiguracjach oraz rozmiarach. Dla klientów poszukujących konstrukcji minimalistycznych, wykonanych z cienkich prętów zostały przygotowane ogrodzenia panelowe 3D. Wyróżniają się odpowiednią sztywnością oraz zastosowaniem klasycznych przetłoczeń. Znacznie solidniejszą propozycją są natomiast ogrodzenia panelowe 2D , odporne na uszkodzenia mechaniczne, z uwagi na większą grubość prętów. Wyróżniają się prostą budową, bez ozdobnych przetłoczeń. Bez względu, który wariant zagrodzenia zdecydują się Państwo wybrać, gwarantujemy przygotowanie konstrukcji niezawodnych, z najlepszej jakości materiałów, świetnie sprawdzających się przez długie lata.

Ogrodzenia panelowe 6

Montaż ogrodzenia Przasnysz z podmurówką lub bez

Wykonujemy ogrodzenia panelowe Przasnysz z podmurówką lub bez, w zależności od indywidualnego życzenia klientów. Co do zasady, ogrodzenia nowoczesne nie wymagają zastosowania podmurówki , ale jeżeli chcą Państwo uzyskać oryginalny wygląd konstrukcji, jest to zabieg wskazany. Zapobiega przerastaniu roślinności z sąsiedniej działki, zabezpiecza przed ucieczką psa czy jego podkopywaniem się do sąsiada. Nasza ekipa przeprowadzi montaż ogrodzenia Przasnysz z uwzględnieniem podmurówki, zamontowaniem wszystkich zamówionych elementów, takich jak słupki ogrodzeniowe, furtki czy bramy. Zapewniamy, że wykonana przez naszych specjalistów konstrukcja jest stabilna, wyróżnia się unikalnym wyglądem i pełnym dopasowaniem do potrzeb klienta. Stanowi fantastyczną inwestycjęstrong na długie lata.

Oferujemy transport i montaż na terenie całej Polski !

Transport i montaż na terenie całej Polski!